سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل|تعرفه خدمات تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

ممکن است برای همه ما پیش آمده باشد که در زمانهای ناخوشی و بیماری نیاز به تزریق دارو و سرم داشته باشیم ولی شرایط خروج از منزل برایمان فراهم نباشد در این زمان بهترین کار آن است که از خدمات مراکز سلامت استفاده کنیم و تمام تزریقات و پروسه سرم تراپی را در منزل انجام دهیم. خروج از منزل جهت انجام تزریقات برای کودکان و سالمندان ما می‌تواند آزاردهنده تر باشد و بهتر آن است که برای راحتی آنها این خدمات تزریقات در منزل ارائه گردد.

 

مرکز آهنگ سلامت این امکان را برای شما و عزیزان شما فراهم می کند تا بتوانید از خدمات تزریقات در منزل با بهترین کیفیت برخوردار شوید. این خدمات در منزل توسط متخصصین ما به شما ارائه می گردد، افرادی حاذق در حیطه پزشکی و پرستاری آماده خدمت رسانی به شما می باشند. علاوه بر این با دریافت خدمات تزریقات در منزل می توانید در وقت خود نیز صرفه جویی کنید.

انواع تزریقات که در منزل به شما ارائه می گردد:

  • تزریق  عضلانی

  • تزریق داخل جلدی

  • تزریق زیر جلدی

  • سرم تراپی

  • درمان آنتی بیوتیک

  • واکسن

اهمیت تزریقات و واکسن در منزل برای کودکان:

از آنجایی که کودکان ما فوبیای محیط های درمانی را دارند و ممکن است با حضور در این محیط ها دچار اضطراب و تشویش گردند، خدمات تزریقات در منزل در رفع نگرانی آنها بسیار کمک کننده می باشد. کودکان در محیط خانه احساس امنیت بیشتری دارند و درد ناشی تزریق واکسن یا هرگونه دارو و سرم را در کنار والدین خود در محیط آشنای خانه بهتر تحمل می کنند.

لازم به ذکر است که پیش از انجام هرگونه تزریق توسط افراد اعزام شده به منزل، حتما سوابق بیماری و حساسیت های بیمار خود را به همکار ما اطلاع دهید.

توجه داشته باشد که تزریق کردن عملی تهاجمی به شمار می رود و بسیار اهمیت دارد که این کار توسط افرادی کاردان و متخصص انجام شود ، زیرا در صورت تزریق نادرست، در محل نادرست احتمال ایجاد آبسه، عفونت و تورم و قرمزی وجود خواهد داشت. پس از انجام این کار توسط افراد غیر حرفه ای جدا خودداری کنید.

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT