سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

متخصص اطفال |بهترین متخصص اطفال در تهران

متخصص اطفال|بهترین متخصص اطفال|بهترین متخصص اطفال در تهران|متخصص اطفال در تهران|بهترین فوق تخصص اطفال در تهران

متخصص اطفال |بهترین متخصص اطفال در تهران 

شما میتوانید برای دسترسی به بهترین متخصص اطفال در تهران و متخصص اطفال روی لینک زیر کلیک کرده و درخواست خود راثبت کنید.

درخواست متخصص اطفال

متخصص اطفال پزشکی است که در زمینه مشکلات و بیماریهایی که بر سلامتی و رشد نوزادان ، کودکان و نوجوانان تأثیر می گذارد ، دانش و مهارتهای ویژه ای دارد.

متخصصان اطفال در مورد اختلالات و بیماری های مختلفی که می توانند بر روی سلامتی ، رفتار و یادگیری کودکان تأثیر بگذارند اطلاعات زیادی کسب کرده اند.

برخی از پزشکان متخصص اطفال در زمینه هایی مانند نوزادان (درمان نوزادان تازه متولد شده) ، قلب و عروق (مشکلات قلبی) یا رشد و رفتار تخصص جداگانه ای دارند.

در ابتدا ببینیم چرا ممکن است کودک شما به متخصص اطفال مراجعه کند؟

اگر پزشک عمومی کودک شما در مورد سلامتی ، رشد و نمو فرزندتان نظر ویژه ای بخواهد یا فکر کند کودک شما به مراقبت و درمان تخصصی تر نیاز دارد ، ممکن است کودک شما را پزشک متخصص اطفال ارجاع دهد. از طرف دیگر حفظ بهداشت و ارتقای سلامت بر عهده پزشک متخصص اطفال است، تعیین زمان برای انجام واکسیناسیون منظم برای نوزادتان باید زیر نظر پزشک متخصص اطفال انجام شود. پزشک متخصص اطفال به والدین در راستای مراقبت از کودک و حفظ سلامت او مشاوره و راهنمایی اراوئه می کند.در سوی دیگر، متخصصان اطفال طیف گسترده ای از بیماری ها ، اختلالات را در کودکان شما درمان می کنند. آنها اغلب بلافاصله پس از تولد نوزادان را معاینه و معالجه می کنند. آنها نوزادان را ارزیابی کرده تا در صورت لزوم درمان نوزادان نارس را مدیریت کنند.·     آسم و آلرژی·     مشکلات رفتاری·     تاخیر رشد جسمی و عملکردی·     اختلال طیف اوتیسم (ASD)·     اختلال بیش فعالی و نقص توجه (ADHD)·     مشکلات خواب·     اختلالات مغزی - به عنوان مثال ، صرع·     بی اختیاری مدفوع یا یبوست.·     سرطان·     اختلالات ژنتیکی مانند سندرم داون·     ناتوانی هایی مانند فلج مغزی·     تاخیر در رشد·     بیماری های مزمن مانند دیابت در موارد خارج از بیماری، ممکن است یک متخصص اطفال بلافاصله پس از تولد، کودک شما را ویزیت نماید تا مطمئن شود همه چیز خوب است. و همچنین در مسیر رشد و نمو نوزادتان به طور مرتب به او مراجعه کنید تا با بررسی نوزاد از نظر قد و وزن و ... سلامتی او را بررسی نماید.با توجه به وضعیت کودک شما، پزشکان اطفال با تخصص های مختلفی وجود دارند که بتوانند کودک شما را تخصصی تر بررسی و معالجه نمایند. مرکز آهنگ سلامت و متخصص اطفال بسیاری از خانواده ها برای انجام معاینات و یا ویزیت پزشک متخصص اطفال مجبور به خروج از منزل می شوند تا در مطب پزشک حاضر شوند. حال آنکه در شرایط کنونی با توجه به همه گیری ویروس کرونا و مشغله های بسیاری که والدین با آنها رو به رو هستند، ویزیت متخصص اطفال در منزل می تواند یاری رسان خوبی برای خانواده ها باشد.کودک شما در محیط خانه و در حضور والدین خود توسط پزشک ویزیت می شود که این امر به کاهش ترس و اضطراب در کودک کمک می کند. همچنین از حضور در محیط های شلوغ و پر ازدحامی چون کلینیک ها و مطب ها جلوگیری می شود.

با مرکز آهنگ سلامت و شماره 66920451-021 تماس بگیرید و برای چگونگی ویزیت کودکتان توسط متخصص اطفال از ما مشاوره دریافت نمایید. همچنین می توانید فرم درخواست خدمات را در سایت تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را به عمل آورند. 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
989194578149+
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT