سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

متخصص داخلی|بهترین پزشک متخصص داخلی در تهران

متخصص داخلی

در گذر سال ها ، دانشجویان پزشکی بیشتری به دنبال ورود به تخصص داخلی هستند. در حقیقت ، در دهه گذشته مخاطبین تخصص پزشکی داخلی به طور پیوسته افزایش یافته است. اما "طب داخلی" برای بیماران امروزی چه معنایی دارد؟ چگونه تعریف می شود و چه کاربردهایی دارد؟

در ادامه ، ما به توضیح آنچه در مورد پزشکی داخلی ضروری است بدانیم، می پردازیم و مزایای آن را شرح می دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون متخصص داخلی ، بهترین پزشک متخصص داخلی در تهران و اطلاع از قیمت ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل ، بر روی لینک زیر کلیک کرده و با ما متخصصین تماس بگیرید.

تماس با ما

متخصص داخلی

طب داخلی

طب داخلی یک شاخه از تخصص پزشکی است که در زمینه درمان بزرگسالان تمرکز دارد. پزشکان متخصص داخلی به افراد مبتلا به بیماری های مزمن و یا حاد داخلی یاری رسانی می نمایند؛ آنها را تشخیص می دهند و معالجه و درمان  می کنند. به محض اتمام دستیاری پزشکی در شاخه بیماری های داخلی ، از آنها بعنوان متخصص داخلی یاد می شود. متخصصان داخلی معمولاً یک بیماری یا یک قسمت از بدن را به صورت تخصصی انتخاب می کنند.  به عنوان مثال ، یک متخصص قلب و عروق تمرکز خود را بر روی مسائل مربوط به قلب متمرکز می کند ، در حالی که متخصص غدد با مسائل هورمونی مربوط به غدد سر و کار دارد. آموزش پزشکی برای یک متخصص داخلی آنها را قادر می سازد تا راهنمایی های پزشکی دقیق را ارائه دهند ، که هم برای پیشگیری از بیماری و هم برای مراقبت های معمول لازم می باشد. بسته به شرایط پزشکی بیمار ، ممکن است لازم باشد که آنها توسط متخصص داخلی دیگری نیز ویزیت شوند. با این حال ، مراقبت های ویژه و متمرکز از سوی تمامی متخصصان داخلی چیزی ست که نباید توسط بیماران نادیده گرفته شود.

متخصص داخلی

آموزش دقیق یک متخصص داخلی به آنها امکان تشخیص و درمان بیماران مبتلا به بیماری های خاص را می دهد. یک متخصص داخلی می تواند تعدادی بسیاری از بیماری های داخلی گوناگون را درمان کند ، اما پزشکان فوق تخصص کاملاً عمیق تر و تخصصی تر آموزش دیده اند تا تلاش خود را بر روی عوارض و جوانب ناشی از یک بیماری متمرکز کنند. متخصصان داخلی همچنین آموزش های لازم را برای ارائه مراقبت های پیشگیرانه ، از غربالگری سرطان گرفته تا ماموگرافی و پیشگیری برای سایر بیماری ها ، ارائه می دهند.متخصصان داخلی همچنین در برقراری ارتباط با یکدیگر بسیار خوب عمل می کنند و از بیماران پشتیبانی کامل لازم را می کنند. مراجعه ، انتقال به بیمارستان، مشاوره به سایر متخصصین و یا پزشکان فوق تخصص و ارتباطات بین تیم درمان با کمک متخصصان داخلی یکپارچه می شود. در چه مواردی باید به پزشک داخلی مراجعه کنیم؟هر گاه در یکی از ارگان های داخلی بدن مثل قلبی، کلیه، کبد، سیستم گوارشیريال سیستم خون و یا غدد مشکلی احساس کردیم به پزشک داخلی مراجعه می کنیم.از آنجا که پزشکان متخصص داخلی به عملکرد تمامی بدن اشراف کامل دارند، در صورت احتمال درگیر شدن سایر اعضای بدن نیز می توانند کمک کنند. برای مثال در افراد دیابتی پس از مراجعه به پزشک داخلی، سطح قند خون و مصرف داروهای قند خون در بیمار کنترل می گردد. همینطور از آنجا که احتمال آسیب به سایر ارگان ها مثل کلیه یا سیستم عصبی وجود دارد پزشک متخصص داخلی می تواند با بررسی دقیقی آنها از ایجاد عوارض و ناراحتی پیشگیری به عمل آورد.پزشکان متخصص مسیر تشخیص و درمان بیماران را با دریافت شرح حال کامل، معاینات فیزیکی بالینی، انجام تست های آزمایشگاهی و در صورت نیاز سونوگرافی، سی تی اسکن، ام آر آی و یا سایر روش های تشخیصی استفاده می کنند و داروهای مورد نیاز بیمار را تجویز می کنند.

از آنجا که در شرایط کنونی بسیاری از شهروندان امکان تردد در سطح شهر و  حضور در مطب پزشک را ندارند، می توانید با تماس با مرکز آهنگ سلامت با شماره 66920451-021 و دریافت مشاوره رایگان درباره بیمار خود، درخواست پزشک متخصص داخلی را اعلام نمایید تا در کمترین زمان به شما خدمت رسانی کنیم. 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
989194578149+
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT