سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

پرستار کودک

پرستار کودک |اعزام پرستار خصوصی به صورت 24 ساعته

پرستار کودک

در هر خانواده ای، کودک حساس ترین عضو خانواده به حساب می آید و پدر و مادر تمام تلاش خود را در راستای ایجاد شرایط مناسب برای رشد و نمو او بدهکار می گیرند.

مراقبت کردن از کودک یکی از مهمترین وظایف هر پدر و مادری می باشد. خصوصا در جامعه کنونی که در اغلب خانواده پدر و مادر هر دو شاغل می باشند، دغدغه مراقبت از کودک بسیار پررنگ تر می شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مراقبت از کودک ، پرستار کودک در منزل و هزینه پرستار کودک ، میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کرده و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما 

پرستار کودک |

مسائل دیگری همچون بیماری یکی از والدین، داشتن چند کودک دیگر باعث می شود که والدین به فکر کمک گرفتن از پرستار کودک خود باشند.

با توجه به سن و سال پایین کودک، نیاز است که فردی از او مراقبت کند که به مهارت های مراقبتی کودک آشنا باشد. زیرا رشد کودک تنها معطوف به رشد جسمی نمی باشد. بلکه رشد مهارت های فردی و روانشناختی او نیز مد نظر می باشد‌.

پرستار کودک که خود مادر هستند یا تجربه نگهداری و مراقبت از کودک را دارند می توانند گزینه بسیار مناسبی برای کودک شما باشند. کودکان شما اگر توانایی صحبت داشته باشند می توانند نیاز خود را بیان کنند ولی کودکانی که قادر به صحبت کردن نمی باشند نیاز به توجه و مراقبت خیلی بیشتری دارند.

درباره کودکان بزرگتر، اگر پرستار توانایی آموزش دادن مهارت ها را در قالب بازی داشته باشد می تواند کمک بیشتری برای کودک شما باشد. خصوصا اگر پرستار دارای مدرک تحصیلی مرتبط باشد، برای وی ویژگی متمایزی محسوب می شود.

تاکید بر آن است که پرستار کودک خود را تا حد امکان تعویض نکنید، زیرا هر دو به هم انس می گیرند و هم چنین پرستار قابلیت ها و توانایی های کودکتان را شناسایی می کند و در روزهایی که در کنار او سپری می کند، برای آموزش وی و تقویت مهارت های او برنامه ریزی می کند.

باید در نظر داشت که پرستار کودک هر چند هم ساعت های زیادی را در روز با اون بگذراند نمی تواند جای مادر و محبت مادری را بگیرد، پس مادران عزیز حتما توجه داشته باشید که به محض بازگشت به خانه ساعاتی را برای در کنار کودکتان بودن اختصاص دهید.

در زمان انتخاب پرستار، بهتر است که بلافاصله در اولین روز آشنایی پرستار را با کودکتان تنها نگذارید، بهتر است چند روزی برای آشنایی بهتر با یکدیگر، در حضور والدین با هم وقت بگذرانند تا کم کم بتوانند با یکدیگر مانوس شوند.

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه به فردی غریبه اعتماد کنیم و فرزند خود را به او بسپاریم؟

لازم به ذکر است که موسسات معتبر و دارای موجز می توانند گزینه های خوبی برای انتخاب پرستار باشند. زیرا سخت گیری ها در این موسسات بسیار بیشتر است.

خدمات مرکز آهنگ سلامت خدمات خود را به صورت شبانه روزی، تمام روزهای سال و ایام تعطیل در زمینه پرستاری کودک شما ارائه می دهد.

پرستار کودک |


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT