سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

اعزام فیزیوتراپ در تهران|موسسه پرستاری آهنگ سلامت

اعزام فیزیوتراپ در تهرانفیزیوتراپی در منزل از جمله خدماتی است که مرکز ارائه مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری آهنگ سلامت برای رفاه حال خانواده ها ارائه می نماید. در پی افزایش مشغله برای افراد، نبود مراکز درمانی کافی و در دسترس برای عموم، افزایش هزینه های درمان، اتلاف زمان در مسیر رفت و آمد و مراکز درمانی، خروج از منزل و تردد در سطح شهر برای بسیاری سخت و یا ناممکن می باشد. به مدد پیشرفت تکونولوژی و افزایش وسایل و تجهیزات پزشکی در شکل پرتابل، خدمت رسانی به هموطنان در منزل کاری آسان می باشد. در عین حال که اعزام فیزیوتراپ در تهران و منزل بیمار محیطی آرام و امن برای خانواده ها فراهم می گردد؛ کیفیت ارائه خدمات کاهش نمی یابد.

اعزام فیزیوتراپ در تهران چگونه انجام می گردد؟

افرادی که نیازمند انجام فیزیوتراپی می باشند، می توانند بدون صرف زمان و هزینه زیاد، تنها با انجام یک تماس تلفنی با مرکز آهنگ سلامت، و ارائه اطلاعات لازم به کارشناسان ما در این مرکز، از خدمات ما در سطح شهر تهران بهره مند گردند.

مرکز آهنگ سلامت در تمامی قسمت های شمالی، جنوبی، شرقی و غربی فیزیوتراپیست های مجربی را در اختیار دارد که به فراخور شرایط جغرافیایی شما، به منزلتان اعزام می گردند.هم چنین مرکز آهنگ سلامت همکار آقا و خانم را با توجه به رعایت اصول اخلاقی و حریم بیمار در اختیار دارد.

فیزیوتراپی در منزل چگونه انجام می شود؟

انجام فیزیوتراپی در منزل همانند مراکز درمانی با بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات مکانیکی، جریانات الکتریکی، گرما و نور انجام می شود. بیمار در شرایط منزل نیز می تواند تمامی تجهیزات مورد نیاز برای انجام فیزیوتراپی را د کنار خود داشته باشد. در صورت نیاز از فیزیوتراپی با انجام حرکات توسط فیزیوتراپیست نیز بهه گرفته می شود. و یا فیزیوتراپیست با آموزش حرکات و ورزش های مناسب برای وضعیت بالینی بیمار، اور را به انجام حرکات تشویق می نماید. این حرکات می تواند تمرینی برای فرد باشد تا در بین جلسات فیزیوتراپی آنها را انجام دهد و تمرین نماید.

فواید انجام فیزیوتراپی در منزل چیست؟

 • جلوگیری از اتلاف وقت جهت جا به جایی در سطح شهر و رسیدن به مراکز درمانی
 • عدم حضور در محیط های شلوغ و آلوده درمانی
 • ایجاد امنیت و آرامش برای فرد و خانواده
 • دریافت خدمات با کیفبت بههنر و زمان بیشتر و بدون عجله نسبت به مراکز درمانی
 • کمک و نظارت اعضای خانواده در زمان انجام فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی چه کمکی به افراد می کند؟

 • پس از جراحی های استخوانی و مفصل زانو، لگن و...
 • پس از بیماری هایی مثل گلین باره، میاستنی گراویس، ام اس، پارکینسون
 • پس از حملات قلبی و سکته مغزی
 • ضعف ناشی از بی تحرکی و یا بستری طولانی مدت در بستر
 • دردهای عضلانی مربوط به سیستم اسکلتی-عصبی

چه افرادی می توانند فیزیوتراپی در منزل را برای بیماران انجام دهند؟

افرادی تحصیل کرده دارای مدرک دانشگاهی، مجرب و ماهر در زمینه انجام فیزیوتراپی که توانایی و مهارت استفاده از تمام تجهیزات مورد استفاده در منزل را بداند. بتواند با افراد و بیماران و یا خانواده آن ها ارتباط مناسب بر قرار نماید، بیماران را به انجام حرکات و تمرین ها تشویق نماید. برای بیمار برنامه ای از پیش تعیین شده داشته باشد که بتواند بر اساس آن پیش برود و دوره فیزیوتراپی مناسبی را برای بیمار انجام دهد. فیزیوتراپیست باید بتواند اعتماد بیمار و خانواده را جلب نماید و در نهایت بتواند از تکنیک های مناسب برای انجام کار بهره بگیرد.

در زمان فیزیوتراپی چه اقداماتی انجام دهیم؟

قبل از رسیدن فیزیوتراپیست کافی است چند نکته را رعایت کنید.

 • محیطی مناسب از نظر داشتن فضای کافی، خلوتی، آرامش و نور کافی را برای این کار در نظر بگیرید.
 • لباسی راحت بپوشید .
 • اطلاعات کافی درباره درد و ناحیه و شدت ان به فیزیوتراپیست ارئه نمایید.

اعزام فیزیوتراپ در تهران در چه زمان هایی انجام می شود؟

مرکز  ارائه مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری آهنگ سلامت مفتخر است که اعلام دارد، پاسخگوی شبانه روزی تماس های شما و و درخواست های شما باشد. خدمات این مرکز شبانه روزی و در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل نیز قابل ارائه می باشد. تنها کافی است  با شماره 66920451-021 تماس حاصل کنید و با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره کنید و در مورد خدمات ما اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT