سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

اعزام پرستار متخصص به منزل|هزینه اعزام پرستار

اعزام پرستار متخصص به منزل

مرکز خدمات پرستاری آهنگ سلامت با افتخار اعلام می دارد که در راستای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان گرامی، تسهیل امور مراقبتی و کاهش نیاز به بستری و استفاده از خدمات بیمارستانی، آمادگی اعزام پرستاران متخصص به منزل در زمینه مراقبت از کودکان، سالمندان و بیماران را دارد.

بسیار حائز اهمیت می باشد که یاد آور شویم خدماتی که از در منزل توسط همکاران ما ارائه می گردد در سطح کیفی خدمات بیمارستانی می باشد. زیرا همکاران متخصص پرستار ما در مرکز آهنگ سلامت، سابقه بالای کار در مراکز درمانی و بیمارستانی را دارند و افرادی متخصص و مجرب می باشند.

پرستار سالمند:

پرستاران متخصص ما در این زمینه مراقبتی، افرادی هستند علاقه مند و با تجربه که اصول مراقبتی و ارتباطی با سالمندان را آموخته اند و به نحو احسن در راستای ارتقای کیفیت زندگی سالمندان شما گام بر می دارند. پرستار سالمند باید فردی باشد که از نظر روحی و روانی به سالمندان کمک کند. شما می توانید ارتباط پرستار با سالمند خود را مدتی پایش نمایید و در صورت رضایت به همکاری با ما ادامه دهید. پرستار سالمند باید نحوه ارتباط با سالمند را بداند و مهارتهای ارتباطی را در زمان های مهم به کار گیرد تا بتواند تعامل مناسبی با سالمند برقرار نماید. صبر و حوصله زیاد و آرامش در رفتار و کلام و داشتن لبخندی بر لب از جمله ملید های موفقیت در ارتباط و مراقبت از سالمندان می باشد. پرستار سالمند به داروهای بیمار آگاهی دارد، احیای اولیه قلبی و ریوی را می داند تا در زمان نیاز بتواند به خوبی به سالمند کمک کند.

پرستار کودک:

پرستار کودک از کودک شما مراقبت می کند و همزمان در راستای ارتقای مهارت های آموزشی و عملکردی وی تلاش می کند.  برقرار ارتباطی موثر بر پایه مهربانی و حمایت  از کودک می تواند به کودک احساس مهم بودند و ارزشمند بودن و نزدیکی با پرستار را بدهد. کودکان نیاز دارند که به آنها توجه شود و در نظر بزرگسالان مهم دیده شوند و حرف های آنان گوش داده شود. با انجام این اقدامات می توان اطمینان کودک را جلب نمود. مراقب کودک باید به دختر و پسر توجه یکسان داشته باشد و بدون توجه به زمینه مذهبی کودک، به عقاید او و خانواده احترام بگذارد. حس شوخ طبعی و رفتاری دوستانه از الزامات مراقبین کودک می باشد، در عین حال اعمال جدیت و محدودیت های معقول به رشد مهارتهای ارتباطی کودک کمک می کند.

پرستار بیمار:

پرستار بیمار فردی متخصص با مدرک دانشگاهی پرستاری می باشد که سابقه کار در مراکز درمانی را دارد. پرستار بیمار شرح حال بیمار را می داند و او را در تمام زمینه ها ارزیابی می کند. پرستاری کردن و کمک به روند درمان وظیفه اصلی او می باشد. پرستار باید بدون در نظر گرفتن جنسیت بیمار، سن، نژاد، زبان و مذهب او، ارزش های انسانی وی رادر نظر بگیرد و به آنها احترام بگذارد. پرستار نحوه مراقبت و روند درمان بیمار ها را می داند، دارو ها و عوارض آن ها را می شناسد، در استفاده از تجهیزات پزشکی مهارت کافی دارد، می تواند وضعیت بالینی بیمار را ارزیابی کند و در صورت نیاز به انجام ویزیت پزشک آن را اطلاع دهد. دستورات ارائه  شده از سوی پزشک را برای بیمار اجرا می کند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار پزشک قرار می دهد. پرستار بیمار احیای قلبی ریوی را آموزش دیده و مهارت کافی در این زمینه را دارد تا بتواند در زمان مورد نیاز به بیمار کمک کند. در امر مراقبت از بیمار آموزش های خود مراقبتی را در صورت هوشیار بودن به خود بیمار و در صورت هوشیار نبودن به همراهان وی ارائه می دهد.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT