برای درخواست تماس بر روی آیکن بالا کلیک کنید

سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

تزریق سرم در منزل [شبانه روزی]

وصل سرم در منزل

موسسه پرستاری و درمانی آهنگ سلامت با مجوز رسمی از وزارت بهداشت با شماره ثبت

176462-1 مفتخر است خدمات درمانی در منزل را با بهترین و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

جهت مشاوره در زمینه خدمات درمانی از جمله وصل سرم در منزل(سرم تراپی) با کارشناسان ما در موسسه تماس بگیرید.

                 

                        

02166920451

09127306157

 

ارائه خدمات پزشکی و پرستاری و وصل سرم در منزل یک روش بسیار مناسب و هوشمندانه ایست که با کاهش هزینه های جانبی به ما کمک می­کند که بهتر از بیمار خود مراقبت کنیم. یکی از شایع­ترین خدمات پرستاری که بیماران به آن احتیاج دارند تزریقات ،وصل سرم  و سرم تراپی در منزل است که برای انجام آن به مهارت و تجربه نیاز است. پرستاران با تجربه ما این خدمات را در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

وصل سرم در منزل

 

تزریقات وریدی یا تزریق IV یا همان سرم تراپی یکی از راه هایی است که دارو به صورت مستقیم وارد گردش خون می شود و تاثیر بیشتری نسبت به تزریقات دیگر دارد.بر همین اساس اکثر پزشکان ترجیح می دهند دارو را با سرم تجویز کنند که اثر بهتر و سریعتری نسبت به تزریقات عضلانی دارد. وصل سرم در منزل باعث می شود که مایعات و الکترولیت های بدن به سرعت تامین شود.

قیمت تزریق سرم در منزل

قیمت و تعرفه تزریق وصل سرم در منزل تهران بر مبنای تعرفه خدمات پرستاری در منزل است که وزارت بهداشت در سال 1400 مشخص نموده است .عواملی مانند مسیر طی شده ، داروهای داخل سرم ، وسایل مصرفی ،زمان حضور پرستار بر بالین بیمارو ... بر قیمت و هزینه تزریق سرم در تهران اثرگذارند.

هزینه تزریق سرم و وصل سرم  در منزل در خانه تهران این مرکز به صورت کاملا منصفانه، واضح و متناسب با درخواست بیمار در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. هدف ما ارائه بهترین خدمات پزشکی_پرستاری با مناسب ترین قیمت ممکن در سراسر تهران می باشد لذا کارشناسان سعی در جلب نظر شما خواهند داشت. در صورت نیاز به راهنمایی یا مشاوره در خصوص هزینه تزریق سرم در منزل شبانه روزی تهران با خطوط ارتباطی موسسه آهنگ سلامت تماس بگیرید.

          

                        

02166920451

09127306157

 

 

موسسه خدمات پرستاری آهنگ سلامت دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و آموزش پزشکی

به شماره 176462-1

 

سلامتی، پشت در خانه

چه احساسی به شما دست می‌دهد وقتی می فهمید بجای ماندن در مرکز درمانی، قرار است وصل سرم در منزل انجام شود. حتما نفس راحتی می‌کشید و خوشحال می‌شوید که بجای ماندن در بیمارستان به خانه خود می‌روید. در این مقاله از موسسه آهنگ سلامت، سعی شده است انواع سرم و خدمت وصل سرم در منزل معرفی شود.

تزریق سرم در منزل

تزریق شبانه روزی سرم در خانه

 

خانه محیطی دور از آلودگی های میکروبی و شیمیایی است دریافت تزریق شبانه روزی سرم در منزل بهترین گزینه درمانی به شمار می رود. تزریق شبانه روی سرم در خانه برای هر رنج سنی حتی نوزادان با پرستاران مجرب در رگ گیری شاغل در بیمارستان صورت می پذیرد. متقاضیان تزریق شبانه روزی سرم در خانه می توانند برخی از داروهای تزریقی خود را از طریق تزریق در سرم و یا عضلانی دریافت کنند.

 

 

 

زدن سرم در خانه

زدن سرم تقویتی در خانه و سرم آنتی بیوتیک در خانه و وصل سرم در منزل از جمله خدماتی است که توسط موسسه ما توسط پرستاران مجرب و با تجربه انجام می شود . با زدن سرم در خانه در وقت خود صرفه جویی کنید.

 

 تزریق سرم در خانه

تزریق سرم در منزل تهران

کلانشهر تهران با جمعیت انبوه و شمار زیاد وسایل نقیله در همه گیری کرونا، دست یابی به درمان را با مشکل مواجه کرده است. آلودگی هوا، ترافیک های سنگین و شبانه روزی نبودن مطب ها، موسسه آهنگ سلامت را برآن داشت خدمات تزریق سرم و وصل سرم در منزل در منزل تهران را به ساکنان شهر تهران ارائه دهد، با بهترین پرستاران را کارشناسان ما با بروزترین تجهیزات به اقصی نقاط تهران برای انجام تزریق سرم در منزل تهران اعزام خواهند شد.

جهت مشاوره در زمینه خدمات درمانی از جمله تزریق سرم در منزل(سرم تراپی) با کارشناسان ما در موسسه تماس بگیرید.

          

                        

02166920451

09127306157

 

تزریق سرم در خانه شرق تهران

پرسنل با تجربه موسسه آهنگ سلامت برای تزریق سرم در منزل شرق تهران شامل جمعیت انبوه با سطح بالای فرهنگی آماده ارائه خدمات می باشند.

تزریق سرم در منزل یا وصل سرم در منزل پیروزی

وصل سرم در منزل شرق تهران برای ساکنین پیروزی توسط پرستاران مجرب و متعهد با ابزار استریل قابل انجام است.

تزریقات و سرم تراپی در شمال تهران

ما در موسسه آهنگ سلامت این امکان را برای ساکنین شمال تهران از جمله پاسداران،نیاوران،هروی،زعفرانیه فرمانیه ، قیطریه،چیذرفراهم کردیم تا بتوانند از خدمات پرستاری و درمانی ما شامل وصل سرم در منزل ،تزریقات در منزل ،سرم تراپی تقویتی و آنتی بیوتیک استفاده نمایند.

تزریقات و وصل سرم در منطقه تهرانپارس شرق تهران

تزریق انواع آمپول و وصل سرم در منزل در منطقه تهرانپارس توسط پرستاران با تجربه موسسه آهنگ سلامت در کمترین زمان ممکن .

تزریق سرم تقویتی در منزل شرق تهران

موسسه خدمات درمانی آهنگ سلامت مفتخر است خدمت تزریق سرم تقویتی در منزل در شرق تهران را با بهترین کیفیت توسط پرستاران با تجربه ارائه نماید .

                        

02166920451

09127306157

 

تزریق سرم در منزل

سرم تراپی در منزل در شرق تهران

افرادی که بدن ضعیفی دارند و از ضعف بدن رنج می برند مانند سالمندان یا بانوان باردار ، وصل سرم تقویتی در منزل و سرم تراپی در منزل توسط پرستاران موسسه آهنگ سلامت بهترین راهکار است با کارشناسان ما در تماس باشید تا در این زمینه مشاوره و راهنمایی لازم ارائه گردد.

 تزریق سرم در منزل

سرم تراپی و تزریقات در شرق تهران

ساکنین شرق تهران مثل نارمک، تهرانپارس،دماوند،فرجام، پیروزی، نیروهوایی، افسریه، ابوذر، نبرد میتوانند از خدمات وصل سرم در منزل و سرم تراپی موسسه آهنگ سلامت استفاده نمایند.ما بهترین خدمات را به ساکنین شرق تهران ارایه خواهیم کرد.

ساکنین منطقه تهران نو می توانند با کارشناسان ما در زمینه زدن سرم تقویتی و آنتی بیوتیک مشورت نمایند. ما تلاش خواهیم کرد بهترین خدمت تزریقات و وصل سرم در منزل را برای ساکنین منطقه آیت،هنگام و سبلان ارائه نماییم.محله پیروزی و شهدا از جمله محله ها با تراکم بالاست ما میتوانیم در موسسه آهنگ سلامت توسط پرستاران با تجربه بهترین خدمت تزریقات و سرم تراپی و وصل سرم را ارائه نماییم.

 

ما در موسسه آهنگ سلامت مفتخریم خدمات پرستاری و درمانی از جمله سرم تراپی و نمونه گیری آزمایش را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما خانواده محترم ارائه نماییم.جهت اطلاع از نحوه ارائه خدمات و ثبت درخواست با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

                        

02166920451

09127306157

 

 

 

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
+982166920451
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط Ayas Web