سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

خدمات درمان در منزل در تهران|هزینه خدمات درمان

خدمات درمان در منزل در تهران

پس از بستری شدن ، بیشتر افراد ترجیح می دهند در خانه بهبودی داشته باشند. مراقبت های بهداشتی و خدمات درمان در منزل می تواند مزایای مختلفی را برای حمایت از فعالیت های زندگی روزمره فراهم کند ، از جمله کمک به پخت و پز ، تمیز کردن و حتی استحمام. در اینجا مزیت های دریافت مراقبت در خانه آورده شده است که ممکن است از آن ها آگاهی نداشته باشید.

شما میتوانید برای آگاهی از خدمات درمان در منزل ، خدمات درمان در منزل در تهران و تعرفه ی خدمات در منزل ، روی لینک زیر کلیک کرده و با مشاوزین ما صحبت کنید.

تماس با ما

مراقبت در منزل

مراقبت از یکی از اعضای خانواده وقت گیر و استرس زا است. در گذشته ، به غیر از بستری شدن یکی از اعضای خانواده بیمار یا سالخورده در بیمارستان ، از این بارها هیچ تسکینی حاصل نمی شد. اکنون ، با مراقبت در خانه در هنگام استراحت ، عزیز شما می تواند با یک مراقب معتبر در خانه بماند. امروزه گزینه های متنوعی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند .

برای مراقبت نیازی نیست که در بیمارستان باشید.

خدمات درمان در منزل در تهران|هزینه خدمات درمان

نیاز به نظارت دقیق قبلاً یکی از دلایل عمده بیماران برای ماندن در بیمارستان در طولانی مدت بود. ظهور فناوری پوشیدنی بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده است و به بیماران امکان می دهد با خدمات درمان در منزل تحت نظر قرار گیرند. بسیاری از عملکردهای نظارت قلبی و تنفسی که فقط در بیمارستان ها قابل انجام است اکنون می توانند با خیال راحت در محیط خانه برای نوزادان و بزرگسالان انجام شوند.

متخصصان خدمات درمان در منزل می توانند به شما کمک کنند خانه خود را متناسب با نیازهای متغیر خود تنظیم کنید.

مراقبت در منزل ایمن ، موثر است و می تواند از بستری شدن در بیمارستان یا قرارگیری در خانه سالمندان جلوگیری کند. این گزینه ای است که مطمئناً باید درباره آن با پزشک خود در میان بگذارید.

بازیابی سریعتر

چندین مطالعه نشان داده است بیمارانی که به جای بیمارستان یا خانه سالمندان در راحتی خانه خود هستند ، سریعتر بهبود می یابند. این افراد همچنین به دلیل قرار گرفتن در معرض میکروب ها که بیشتر در مراکز درمانی وجود دارد ، خطر ابتلا به عفونت کمتری دارند.

مشارکت خانواده

خدمات مراقبت در خانه به اعضای خانواده و دوستان اجازه می دهد نقش بیشتری در مراقبت از شخص داشته باشند. زمانی که فرد در بیمارستان ، خانه سالمندان یا نوع دیگری از مراکز مراقبت مستقیم زندگی می کند ، مشارکت در مراقبت از بیمار می تواند مشکل باشد. با این حال ، خدمات مراقبت در خانه یک محیط همه کاره را ایجاد می کند که به خانواده و دوستان اجازه می دهد نقش فعالی در مراقبت از عزیزان خود داشته باشند.

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT