سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

خدمات درمان در منزل|خدمات پرستاری در تهران

خدمات درمان در منزلمراقبت های بهداشتی در منزل افراد مسن را که از جراحات بهبود می یابند و یا شرایط سلامتی حاد یا مزمن را در جاهایی که می خواهند ، در خانه نگه می دارند ، نگه می دارد. چندین مزایای دیگر مراقبت های بهداشتی در منزل نیز وجود دارد ، از جمله:

استقلال بیشتر

افراد مسن ممکن است اعتراف نکنند که در تلاش هستند زیرا نمی خواهند استقلال خود را از دست بدهند. یکی از مزایای اصلی مراقبت های بهداشتی در منزل این است که به افراد مسن کمک می کند تا کارهای روزمره مانند راه رفتن ، استحمام ، لباس پوشیدن و تهیه وعده های غذایی را ادامه دهند. به این ترتیب ، آن ها می توانند تا زمانی که ممکن است به طور مستقل در خانه زندگی کنند.

ایمنی و راحتی

تحقیقات نشان می دهد بزرگسالان مسن در خانه سریعتر بهبود می یابند و عوارض کمتری نسبت به بیمارستان دارند. با مراقبت های بهداشتی و خدمات درمان در منزل ، بیماران می توانند برای مدیریت داروهای خود کمک کنند. این از تداخلات مضر دارویی جلوگیری می کند ، که می تواند به شما در جلوگیری از مراجعه به بیمارستان کمک کند. یک کاردرمانگر می تواند به ایجاد یک محیط امن برای کاهش خطر کمک کند. در خانه بودن به بزرگترهای مسن اجازه می دهد تا در محیط های آشنا به کارهای معمول خود پایبند باشند و احساس عادی بودن را در زندگی خود حفظ کنند.

از سفرهای قابل اجتناب به بیمارستان جلوگیری می کند

افراد مسن ممکن است بتوانند با مدیریت شرایط سلامتی خود در خانه از مراجعه غیرضروری به بیمارستان جلوگیری کنند. مراقبت های بهداشتی در منزل با ارائه نظارت و آموزش منظم به شما کمک می کند.

کیفیت بالا

یک مزیت مهم مراقبت های بهداشتی در منزل این است که اساس آن در شیوه های مبتنی بر شواهد و استانداردهای مراقبت است تا اطمینان حاصل شود که بیماران از مراقبت مناسب در زمان مناسب در خانه خود برخوردار می شوند.

طیف گسترده ای از خدمات

مراقبت های بهداشتی در منزل شامل مراقبت های کلینیکی جامع است. از پرستاری و درمان ماهر گرفته تا مراقبت از زخم و مدیریت دارو ، بیماران می توانند انواع مختلفی از درمان را در خانه دریافت کنند.

خدمات درمان در منزل و مراقبت های بهداشتی در منزل نتایج بهداشتی قابل مقایسه یا بهتری دارند. تحقیقات نشان داده است که وقتی مراقبت در منزل به افرادی که دارای بیماری های مزمن مانند ذات الریه ، دیابت یا COPD هستند ارائه می شود ، نتایج بالینی با عوارض کمتری قابل مقایسه یا بهتر است.

تمرکز و پشتیبانی یک به یک. خدمات درمان در منزل و درمانی خانگی واقعاً بی نظیر هستند ، مراقبت های شخصی و ماهرانه ای معنادار ، فردی به فرد را ایجاد می کنند. خدمات درمان در منزل جایگزینی مقرون به صرفه است برای مراقبت در مرکز یا بیمارستان.

برای بسیاری از خانواده ها ، مراقبت های بهداشتی در منزل می تواند تنها حمایتی باشد که برای کمک به مدیریت مسئولیت مراقبت لازم است.

 

 

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT