سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

موسسه پرستاری|شرکت پرستاری در تهران|خدمات پرستاری

موسسه پرستاریاغلب اوقات ، خواسته ها و فشار ارائه مراقبت می تواند منجر به فرسودگی شغلی مراقبان ، وضعیت خستگی جسمی ، عاطفی و ذهنی شود. این اتفاق زمانی رخ می دهد که مراقبان خانواده کمک مورد نیاز خود را دریافت نمی کنند و سعی می کنند کارهای بیش از توان خود را انجام دهند.

مراقبت های بهداشتی موسسه پرستاری می تواند کمک کند. برای بسیاری از خانواده ها ، مراقبت های بهداشتی در منزل یک گزینه مفید است ، یک راه حل امن و مقرون به صرفه که خانواده را پشتیبانی کند ، در حالی که به شما عزیزان اجازه می دهد در آسایش خانه و اجتماعات خود باشید.

اگر از یکی از عزیزان خود مراقبت می کنید ، در اینجا راه هایی وجود دارد که می تواند مراقبت های بهداشتی در منزل شما را پشتیبانی کند:

متخصصان مراقبت های بهداشتی موسسه پرستاری در منزل می توانند آن جا باشند که شما قادر به حضور در آن جا نیستید. اگر از دور مراقبت می کنید ، مراقبت های بهداشتی در خانه می تواند به شما آرامش خاطر دهد. متخصصان آموزش دیده و واجد شرایط می توانند خطرات ایمنی را ارزیابی کرده و اصلاحات ساده ای را در خانه انجام دهند.

مراقبت در منزل موسسه پرستاری از فعالیت های زندگی روزمره  پشتیبانی می کند. خدمات در خانه به بزرگسالان این امکان را می دهد تا با مراقبت شخصی مورد نیاز خود ، با حفظ کیفیت زندگی خوب ، روزانه حال بهتری پیدا کنند.

دسترسی به مراقبت های پرستاری ماهر در خانه. مراقبت های پزشکی ماهر را می توان در خانه توسط پرستاران کاملاً تحت نظارت ، دارای گواهینامه ، مجوز و آگاهی در مورد تجهیزات پزشکی با فناوری پیشرفته ارائه داد. مراقبت های بهداشتی در منزل می تواند اطمینان حاصل کند که نیازهای پیچیده پزشکی عزیز شما برآورده می شود.

بزرگسالان 65 سال به بالا ، افراد مبتلا به بیماری های مزمن و کسانی که اخیراً از بیمارستان یا مرکز پرستاری ترخیص شده اند ، احتمالاً از نظر تغذیه ای در معرض خطر هستند. افزایش سن ، استراحت در رختخواب ، بیماری و آسیب دیدگی همه می توانند باعث از بین رفتن توده بدن بدون چربی شوند. مراقبت در منزل ممکن است شامل مشاوره تغذیه ای و وعده های غذایی خانگی باشد تا از عزیزانتان در برابر سو تغذیه محافظت کنید.

مدیریت دارو اگر عزیز شما چند نسخه دارد ، مدیریت آن گیج کننده است. متخصصان مراقبت های بهداشتی در خانه می توانند اطمینان حاصل کنند که داروهای مناسب در زمان مناسب برای کنترل شرایط بهداشتی و جلوگیری از تداخلات دارویی مضر مصرف می شوند.

متخصصان مراقبت های بهداشتی در منزل همراهی مراقبت را ارائه می دهند. تحقیقات نشان می دهد بزرگسالان با تعاملات اجتماعی سالمتر می مانند. دستیاران بهداشت در خانه می توانند برای پیاده روی ، مطالعه ، فیلم ، وعده های غذایی و سایر فعالیت های اجتماعی به دوستان معتبری تبدیل شوند.

 


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT