سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

نکات نگهداری از سالمندان در منزل |مراقبت از سالمند

نکات نگهداری از سالمندان در منزل 

وقتی زمان مراقبت از عزیزان سالمند شما فرا می رسد ، می خواهید مطمئن باشید که با مراقبت ، عشق و صبر به آن ها رسیدگی می شود. در حالی که ممکن است گاهی اوقات استرس زا باشد ، اما باید به خاطر داشته باشید که وابستگی آن ها به شما یا دیگران برای مراقبت آن ها آسان نیست. مهم است که با روش و نکات نگهداری از سالمندان در منزل برای ارائه بهترین مراقبت ممکن به آنها آشنا شوید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون هزینه های نگهداری از سالمند ، نگهداری از سالمند در منزل ، تعرفه مراقبت از سالمند در منزل و مراقبت از افراد مسن بر روی لینک زیر کلیک کرده و با مشاورین متخصص ما صحبت کنید.


تماس با ما

نکات نگهداری از سالمندان در منزل
مهم است که اغلب آن ها را ملاقات کنید. آن ها به تعامل اجتماعی با شما نیاز دارند و شما اطمینان می دهید که آن ها سالم و به طور کلی خوب کار می کنند. در طول بازدید خود ، همیشه بهتر است در اطراف خانه مواردی را که ممکن است نیاز به رفع آن ها باشد مانند نظافت کلی خانه یا خرابی چیزی که ممکن است نیاز به رفع داشته باشد بررسی کنید. همچنین ، مواد غذایی ، لباسشویی و گیاهان را به طور معمول بررسی کنید و نکات نگهداری از سالمندان در منزل را به خوبی یاد بگیرید و به آن ها عمل کنید.
اطمینان حاصل کنید که داروهای خود را به طور مناسب تهیه کرده اند. اگر از تعدادی دارو استفاده می کنند ، بهتر است یک جعبه قرص با محفظه هایی با برچسب روزهای هفته داشته باشند. این می تواند روند مصرف داروهای آن ها را ساده کند. همچنین ، در صورت تجویز داروی جدید ، حتماً از پزشک یا داروساز در مورد عوارض احتمالی یا تداخل احتمالی با داروهای فعلی سوال کنید.
ممکن است نیاز به استخدام مددکار ، دستیار یا سرپرست باشد. می تواند فردی باشد که نکات نگهداری از سالمندان در منزل را به خوبی می داند و در انجام کارهای روزمره مانند دوش گرفتن یا خانه داری به عزیز شما کمک می کند.
بهتر است خانه خود را خوب بررسی کرده و آنچه را که ممکن است از نظر ایمنی خطرناک باشد ارزیابی کنید. برخی از آن ها ممکن است اصلاحات ساده باشند در حالی که سایر تغییرات ممکن است بیشتر دخیل باشند. این شامل:
نصب سطح شیب دار برای ویلچر یا واکرنکات نگهداری از سالمندان در منزل
نصب نرده ها و میله های چنگال در توالت و دوش
نصب توالت فرنگی
آزمایش (یا نصب) آشکارسازهای دود و آشکارسازهای مونوکسید کربن
روشنایی کلی خانه را بررسی کنید تا از روشنایی کافی آن مطمئن شوید
مطمئن شوید که زیر دوش یا نوارهای بدون لغزش در حمام یا وان یا هر قسمت لغزنده دیگری در خانه وجود دارد
از بین بردن شلوغی اضافی که در اطراف وجود دارد یا اثاثیه ای که در راه است
برداشتن فرش های کوچک
اطمینان حاصل کنید که کابل ها و سیم ها با خیال راحت کنار هم قرار گرفته اند تا از سقوط احتمالی جلوگیری شود
مهم است که فرد سالمند خود را فعال و درگیر نگه دارید. ورزش برای حفظ سلامت آن ها مهم است. متأسفانه غیر معمول نیست که افراد مسن منزوی و تنها شوند و یا حتی از افسردگی رنج ببرند. مهم است که آن ها با خانواده و دوستان خود درگیر باشند یا حتی ممکن است بخواهند بیرون بروند و دوستان جدیدی پیدا کنند.
عزیز شما ممکن است توانایی یا میل آشپزی برای خود را نداشته باشد. مهم است که آن ها به خوبی تغذیه شوند تا سالم بمانند. می توانید از قبل برایشان غذا تهیه کنید.
بهتر است سعی کنید برنامه ای بین شما و سایر اعضای خانواده ترتیب دهید تا در مورد حمام کردن ، قرارهای پزشک ، خریدها ، آشپزی ، نظافت و غیره به عزیز سالمند خود کمک کنید. برنامه زمانبندی نه تنها به سازماندهی زندگی شما کمک می کند ، بلکه به عزیز شما کمک می کند تا از برنامه های خود نیز مطلع شود.
برای مراقبت از دیگران باید سالم بمانید. مشخص شده است کسانی که از بزرگترهای خود مراقبت می کنند از استرس ، اضطراب ، افسردگی و اختلالات اسکلتی عضلانی رنج می برند. در صورت امکان ، مسئولیت ها را بین خود ، همسرتان و دیگر اعضای خانواده تقسیم کنید. مهم این است که استراحت را فراموش نکنید ، کمی دور شوید و از زندگی خود نیز لذت ببرید.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
989194578149+
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT