سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.info@asnurseco.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

هزینه های نگهداری از سالمند|مراقبت از سالمند

هزینه های نگهداری از سالمندمراقبت و نگهداری از سالمندان، در بیمارستان ها، خانواده ها را متحمل هزینه های سنگینی می نماید. همچنین حضور فرد سالمند در محیط بیمارستان، ریسک ابتلا به انواع عفونت های بیمارستانی را نیز افزایش می دهد. ولی از آنجا که نگهداری سالمندان در منزل برای آنها و خانواده هایشان مزایای بسیاری اعم از راحتی و آسایش را فراهم می کند؛ نگهداری از سالمندان در منزل برای خانواده ها در اولویت قرار می گیرد.

هزینه هایی که خانواده ها برای نگهداری سالمندان در بیمارستان ها باید پرداخت نمایند بسیار بیشتر و همچنین غیر قابل پیش بینی می باشد. در حالی که در مرکز خدمات پرستاری و پزشکی آهنگ سلامت تمامی تعرفه های خدمات مراقبتی و درمانی، برای شما عزیزان مشخص گردیده است.

این تعرفه ها با توجه به وضعیت بالینی سالمند شما و میزان تجربه و تخصص مراقب /پرستار سالمند تعیین می گردد. هم چنین اگر شرح وظایف پرستار/مراقب  با توجه به وضعیت بالینی سالمند و یا طبق درخواست شما، افزایش و یا کاهش یابد؛ هزینه تعیین شده نیز تغییر می نماید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با مرکز ارائه مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری آهنگ سلامت و شماره تلفن 66920451-021 ، تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم در زمینه هزینه نگهداری از سالمند در منزل را، از کارشناسان ما جویا شوید.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
2166920451+
2166906594+
2166577986+
 
تلفن همراه :09397719532

آدرس:
جمالزاده شمالی ،نرسیده به بلوار کشاورز، نبش رسولی ،پلاک 313 ،طبقه 3 ،واحد 9
 
 
 ایمیل:
info@asnurseco.com

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT