سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

وصل سرم کرونایی|ارائه خدمات تزریق در منزل

وصل سرم کرونایی

وصل سرم در نیروی هوایی، وصل سرم در پیروزی ، سرم زدن در پیروزی، سرم تراپی در پیروزی ، آنژیوکت، وصل سرم در تهرانپارس، تزریقات در منزل پیروزی،وصل سرم در نارمک،سرم تراپی در منزل نارمک ،وصل سرم در شرق تهران،تزریقات در منزل شرق تهران،پانسمان شرق تهران، سرم تقویتی شرق تهران،سرم آنتی بیوتیک شرق تهران،سرم تراپی در افسریه ، وصل سرم در منزل میدان شهدا،تزریقات میدان شهدا،سرم تراپی در هنگام،خدمات سرم در منزل نارمک.

وصل سرم کرونایی به واسطه آنژیوکت انجام می شود بنابراین باید توسط افرادی که در این زمینه آموزش دیده اند، انجام گیرد. حالا اگر این سرم مربوط به یک بیمار کرونایی باشد حساسیت ها و نگرانی ها در این مورد بیشتر از پیش خواهد شد. به سبب شرایط پیش آمده در دو سه سال اخیر اکثر شرکت های خدمات پزشکی در مورد وصل سرم به بیماران کرونایی، این خدمات را به واسطه پرستاران در درون منزل ارائه می دهند.

برای ثبت در خواست در زمینه های وصل سرم کرونایی، پرستاری در منزل و ویزیت توسط پزشکان متخصص و عمومی در منزل همین الان اینجا کلیک کنید و یا با شماره تلفن 66920451-021 تماس بگیرید و ضمن ارائه درخواست های خود از مشاوره رایگان همکاران ما نیز بهره مند گردید.

Connection of coronary serum

گاهی در مواقع بیماری احتیاج به تزریق دارو و سرم داریم ولی به دلایل متفاوت از جمله ترافیک و خطر بیماری های واگیر دوست نداریم از خانه بیرون برویم. مطمئنا در چنین شرایطی به فکر استفاده از خدمات شرکت های خدمات پزشکی خواهیم افتاد. شرکت های خدمات پزشکی همه ی تزریقات و مراحل سرم تراپی را در خانه ی شما انجام می دهند. خارج شدن از خانه به منظور تزریق برای خردسالان و سالمندان می‌تواند دشوار و گاهی غیرممکن باشد و مطلوب تر آن است که خدمات تزریقات برای آسودگی آنها این خدمات، در خانه ارائه شود.

آیا وصل سرم کرونایی در خانه ممکن است؟

برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که ایا وصل سرم کرونایی در خانه ممکن است؟ نحوه ی انجام آن چگونه است؟ باید بگوییم بله به آسانی امکان پذیر می باشد به شرط آنکه توسط کسانی که در این زمینه آموزش دیده اند انجام گیرد تا هم روند بهبودی بیمار سرعت بیشتری بگیرد و هم به سلامتی او بیشتر از این آسیب نرسد.

در دوران همه گیری بیماری کرونا، نگرانی مردم برای رفتن به بیمارستان ها حتی برای زدن سرمی ساده دو برابر شده است. حالا اگر در این میان کسی به یک بیمار کرونایی بگوید که دیگر لازم نیست برای تزیق و وصل سرم به بیمارستان برود، از عمق وجودش نفس راحتی خواهد کشید.

اینکه گفته می شود وصل سرمی مانند سرم کرونایی در منزل انجام شدنی است به این معنی نیست که هر کس با هر میزان تحصیلات از عهد انجام چنین کاری برمیاد، وصل سرم مخصوصا سرم کرونایی به تجهیزات و افراد ماهر نیاز دارد. مخصوصا در مورد یک بیمار کرونایی اگر تجهیزات بهداشتی فراهم نشود ممکن است بیماری به بقیه افراد منزل سرایت نماید.
از آنجایی که وصل کردن سرم به صورت اشتباه به رگ ها و اندام های اطراف رگ ها صدمه وارد می کند و سلامت بیمار را به خطر می اندازد، وصل سرم مخصوصا وصل سرم کرونایی نیازمند تجربه زیاد است.

Connection of coronary serum

مزایای وصل سرم کرونایی در منزل

وصل سرم کرونایی در منزل چند مزیت دارد که عبارت اند از:
1-استفاده از تجهیزات استریل و رعایت کردن تمام مسائل ایمنی و بهداشتی: زمانی که سرم در منزل زده می شود، دیگر نگرانی در مورد ویروس و عفونت های بیمارستانی وجود ندارد.
2-آرامش و راحتی بیمار و همراهان او: بودن در خانه و همراه خانواده بودن، آرامش خاصی به بیمار خواهد داد و اعضای خانواده بهتر و بیشتر می توانند از بیمار مراقبت نمایند.
3-انجام تزریق و وصل سرم کرونایی در خانه همچنین از هزینه و صرف زمان زیاد می کاهد.
امروزه مراکز خدمات پزشکی متعددی در سراسر کشور وجود دارد که کارهای تزریقاتی از جمله وصل سرم کرونایی را برای افراد مبتلا به کرونا انجام می دهند. این مراکز با فرستادن پرستاران مجرب وماهر می توانند دربهبود شرایط و کاهش نگرانی هایی که گریبان گیر مردم شده است مثمر ثمر واقع شوند.

تزریق خودسرانه دارو ممنوع

اما آنچه باید مورد تأکید قرار گیرید دانستن این موضوع است که فرد مبتلا به کرونا یا بهتر است بگوییم عموم بیماران باید سرم و حالا هر تزریقی را با تجویز پزشک انجام دهند چرا که تزریق خودسرانه سرم یا هر چیز دیگری پیامدی جز آسیب رساندن به خود فرد در پیش ندارد.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
989194578149+
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT