برای درخواست تماس بر روی آیکن بالا کلیک کنید

سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

پرستاری در منزل |قیمت خدمات پرستاری |خدمات پرستاری

پرستاری در منزل

آهنگ سلامت، مرکز مشاوره و ارائه خدمات نگهداری و پرستاری در منزل

پرستاری در منزل، شامل هرگونه مراقبت حرفهای از کودک، بیمار و سالمند است که به او این امکان را میدهد که با خیال راحت در خانه خود زندگی کند. پرستاری در منزل، میتواند در احیای سلامتی افراد در محیط زندگی شان نقش موثری داشته باشد. همچنین از بستری شدن غیرضروری بیماران در بیمارستان کمک میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پرستاری در منزل ،انواع خدمات پرستاری در تهران ، خدمات پزشکی و پرستاری در تهران ، خدمات پرستاری شبانه روزی ، خدمات پزشکی و پرستاری در منزل بر روی لینک زیر کلیک کرده و با کارشناسان ما صحبت کنید.

تماس با ما

آهنگ سلامت مفتخر است با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی در جهت خدمت به جامعه بردارد.

پرستاری در منزل


این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. خدمات پرستاری در آهنگ سلامت جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است و بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.
آهنگ سلامت با اعزام پزشک، پرستاری از سالمند و پرستار کودک ، ماما، بهیار، کمک بهیار، کودک یار، مراقب، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد.
ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزلپرستاری در منزل
تزریقات و رادیولوژی در منزل
وصل سرم ، تزریقات ، پانسمان
فیزیوتراپی در منزل
سوند ادراری ، سونداژ
لوله بینی ، معده NGT
نوار قلب در منزل
فوتوتراپی نوزاد


شما می توانید در تمام زمینه های مراقبتی از بیمارانتان تنها با یک تماس با مرکز اهنگ سلامت به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
+982166920451
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط Ayas Web