سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

مطالب علمی

پرستار سالمند|مراقبت از افراد مسن|خدمات پرستاری

پرستار سالمند

سالمندان هر خانواده عزیزان فرزندانشان هستند و باید گرامی و عزیز شمرده شوند. بیماری و تنها شدن جزء لاینفک زندگی سالمندان می باشد و باید در این مسیر، پرستاران مجرب این عزیزان را همراهی کنند تا بتوانند روزهای سخت بیماری خود را پست سر بگذارند و همچنین تنهایی را احساس نکنند.

این روزها به دلیل مشغله زیاد کاری افراد خانواده، حضور یک پرستار می تواند به بهتر شدن شرایط سالمند کمک کند. پرستاران این مرکز با بهره گیری از تجارب و دانش خود در راستای مراقبت از سالمندان گام بر می دارد. آنان می دانند که چگونه با سالمند شما رفتار کنند که هم اعتماد او را به خود جلب کنند تا در مسیر درمان موفقیت حاصل شود، و هم بتوانند عزت نفس و احترام سالمند را حفظ کنند تا او بتواند با اتکا به خود و کمک پرستار از شرایط بحرانی بیماری خارج گردد.

مهمترین گام پرستار سالمند در منزل ایجاد محیطی آرام توام با مهربانی و همکاری برای سالمند شما است. پس شرایط سالمند شما اولویت پرستار قرار می گیرد.

سالمندان با توجه به سن و سالشان و یا بیماری های زمینه ای ممکن است خلق و خوبی تند داشته باشند یا در امر مراقبت با پرستار خود لجبازی پیشه کنند،این وظیفه و هنر پرستار سالمند است که بتواند با روش های مناسب و استفاده از تجربه خود با ایجاد ارتباطی موثر بر پایه احترام و مهربانی، سالمند را با خود همراه کند.

پرستار سالمند وظیفه دارد تمام امور سالمند را از قبیل مراقبت، استحمام، غذا دادن، کمک به خوابیدن و برخاستن، یادآوری و دادن داروها را انجام دهد.

انتخاب پرستار مناسب یکی از مهمترین قسمت های مراقبت از سالمند می باشد. پرستاری باتجربه از مراکزی معتبر و دارای مجوز، که مهارت های ارتباطی با سالمند را بلد باشد و بتواند از عهده انجام کارهای روزانه وی بر آید بهترین گزینه می باشد.

در زمان استخدام پرستار سالمند تمام مهارت های وی را ارزیابی کنید، او باید بتواند مهارتهای ارتباطی و رفتاری مناسبی را برای مراقبت از سالمند شما به کار‌ گیرد.

همچنین تمام شرایط سالمند و نیاز های او را برای پرستار مطرح کرده و انتظاراتتان را بازگو کنید. تا در ادامه همکاری مناسبی بین سالمند شما و پرستار شکل گیرد.

پرستاری از سالمندان در منزل جایگزین بسیار مناسبی برای بستری شدن در بیمارستان می باشد. به علاوه که سالمند می تواند از محبت و حضور اعضای خانواده خود نیز بهره مند گردد که این امر روند بهبودی و سلامت را تسریع می کند.

مرکز خدمات آهنگ سلامت آماده خدمت رسانی به شما به صورت شبانه روزی، در تمام ایام سال، حتی روزهای تعطیل می باشد.


درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
989194578149+
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT