برای درخواست تماس بر روی آیکن بالا کلیک کنید

سلام مجموعه پرستاری آهنگ سلامت آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت شبانه روزی می باشد.

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

درباره ما

درباره آهنگ سلامت

about1.jpg

خداوند بلند مرتبه را شاکریم که ما را در راه رسیدن به اهداف اجتماعی  مان یاری کرده است.

مرکز خدمات رسانی آهنگ سلامت، مجموعه ای متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران و مراقبین مجرب با سابقه 25 سال کار در مراکز درمانی و بیمارستانها می باشد. این مرکز با رویکردی جدید در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات پزشکی و پرستاری در منزل و بیمارستانها،زیر نظر وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی با شماره ثبت (176462-1) راه اندازی شده است.

رسالت مجموعه آهنگ سلامت، ارائه خدمات با کیفیت توسط پزشکان و پرستاران متخصص و تامین رضایتمندی شما عزیران می باشد. از آنجایی که اعتماد به افرادی که وارد حریم شخصی شما می شوند بسیار دشوار است، اظهار می کنیم که مدیریت این مجموعه سخت گیری های لازم را در استخدام افراد متعهد و مسول به کار گرفته است تا بتواند گامی موثر در جلب اطمینان شما به ما باشد.

دراین مرکز خدمات پرستاری به سالمندان، بیماران و کودکان توسط افرادی که مهارت و تخصص لازم و کافی در این حیطه را دارند؛ به شما عزیزان ارائه می گردد.

همچنین شما می توانید در تمام زمینه های مراقبتی از بیمارانتان تنها با یک تماس با مرکز اهنگ سلامت به شماره تلفن 66904251-021 به صورت رایگان از ما مشاوره دریافت کنید.

درباره ما

آهنگ سلامت ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری است.این مجموعه با داشتن پرستارانی متخصص در زمینه پرستاری کودک ،پرستاری بیمار و پرستاری سالمند توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
آهنگ سلامت از پرستارانی در کادر خود استفاده می کند دارای مهارت و تخصص لازم هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند آن را برطرف سازند.

آخرین مطالب علمی

تماس با ما

تلفن تماس :
989127306157+
+982166920451
 

جهت اطلاع : فعلا خدمات ما فقط در سطح شهر تهران میباشد

موقعیت ما

© مرداد 1399 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد آهنگ سلامت محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط Ayas Web